PLEJÁDY SLAVÍ 30 LET

 

Ač je to k neuvěření, je to tak! Za těch krásných 30 let jsme změnili místa působnosti, přemístili jsme několik kluboven, přibrali do správy další základnu, prostřídala se spousta vedoucích a dětí ještě víc. Ale to nadšení v dětských očích a radost z podařené akce je pořád stejné! 

Přijď si za námi 5.9.2015 do lomu do Lipiny připomenout tuhle "mladou" historii našeho oddílu, setkat se starými známými, seznámit se s "dnešními" Plejádami, zahrát hry a nebo si jen prostě zazpívat u ohně při kytaře. Vezmi všechny známé, koho potkáš, bude to stát za to!

 

Více informací v přiloženém zvadle

plej30.pdf (341657)

 

Prosíme o nekontrolovatelné šíření všemi směry ke všem členů, příznivcům, kamarádům, podporovatelům, rodičům.Budeme rádi, když se ke každému dostane pozvánka i víckrát než aby o této akci nevěděl vůbec. Vyhrabejte cancáky, adresáře a najděte každý někoho, kdo by vám tam chyběl, nezáleží na věku, vzhledu, hmotnosti a prostě jej pozvěte. 

Pomocníci na přípravu programu, uklízení, vaření, stavění, převážení budou vřele vítáni.

V případě zájmu o přenocování hlavně pro daleko přespolní bude možnost složit hlavu na klubovně vzdálené od lomu 1,75 km.

Bláža